Strona główna
Bramy garażowe
Bramy przemysłowe
Kraty
Rolety i moskitiery
Bramy wjazdowe
Promocje!!!
Automatyka
Cennik
Wycena
Firma
Kontakt
Wyprzedaż!!!
Sklep

 

 

 

 

 

 
 
 

O firmie

 
 

Firma COLIBER  istnieje na rynku od 1998 r. Początkowo była partnerem handlowym niemieckiej firmy SIEBAU posiadającej ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji elementów budowlanych ze stali takich jak: bramy uchylne, bramy segmentowe, bramy przemysłowe, domki gospodarcze, kontenery materiałowe, rampy przeładunkowe.

Na dzień dzisiejszy, chcąc zaspokoić potrzeby klientów co do rodzaju bram, firma COLIBER posiada przedstawicielstwa wielu renomowanych firm w branży "bramy garażowe i automatyka". Działając na rynku warszawskim  zdobyliśmy dość znacząca pozycję w branży.

Produkty sprzedawane przez nas są indywidualnie dobierane do potrzeb klienta, co w efekcie gwarantuje wysoką jakość wykonanej usługi.

FIRMA „Coliber” jest autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy:

Firma Nice Polska istnieje na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie zdobyła pozycję największego dystrybutora automatyki do bram i rolet. Nice dostarcza pełen asortyment automatów począwszy od automatyki do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym po automatykę osłonową - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz. "Nice ułatwia życie" – to hasło i jednocześnie misja firmy. Produkty Nice zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne wzornictwo i niezawodność. Z firmą współpracuje ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju.

Nice Polska już od dawna jest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody, m.in. certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z ISO, pięciokrotne wyróżnienie Solidna Firma czy też stała obecność w rankingu Gazel Biznesu. Nice otrzymał prestiżowy tytuł „LIDER RYNKU - Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet” potwierdzając w ten sposób silną pozycję w branży i umacniając swoją zdecydowaną przewagę konkurencyjną.

 

Więcej na http://www.nice.pl

 

Nasza Firma po pozytywnej weryfikacji w programie "Partner Roku 2009" uzyskała tytuł ZŁOTY PARTNER NICE 2009 wstępując tym samym do elitarnego grona Partnerów Roku.

Z przyjemnością informujemy Państwa, że od dnia 1 stycznia 2010 roku firma "Coliber" będzie jednym z Autoryzowanych Punktów Serwisowych firmy Krispol.

 

 

            

 

>>>Referencje<<<

 

 

Do góry