Strona główna
Bramy garażowe
Bramy przemysłowe
Kraty
Rolety i moskitiery
Bramy wjazdowe
Promocje!!!
Automatyka
Cennik
Wycena
Firma
Kontakt
Wyprzedaż!!!
Sklep

 

 

 

 

 

 
 

Kraty rolowane

 
...................................................................................................................................................

GALERIA

..................................................................................................................................................

 

 Kraty rolowane KRISPOL produkowane są "na wymiar" czyli na indywidualne zamówienie Klienta. Elastyczne podejście producenta do wymagań rynku daje w efekcie kraty znajdujące zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach:

- biurach i bankach,

- salonach sprzedaży i butikach,

- restauracjach i pubach,

- kompleksach wystawienniczych,

- halach produkcyjnych i magazynowych.

 

 

Kraty KRISPOL przeznaczone są dla wszystkich użytkowników ceniących jakość, estetykę, komfort obsługi, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

JAKOŚĆ
Na wysoką jakość krat KRISPOL wpływa jakość użytych do ich produkcji materiałów.
Pancerz krat stalowych KRISPOL typu R2 SWP i R2 SWG zbudowany jest z ocynkowanych ogniowo stalowych profili sinusoidalnych o średnicy 14mm, połączonych przegubowo stalowymi spinkami. 


 

Pancerz krat aluminiowych KRISPOL typu R2 AZ, R2 AWG i R2 AWP, zbudowany jest z profili aluminiowych połączonych przegubowo poprzeczkami dystansowymi.

Pancerz krat aluminiowych KRISPOL typu R2 AZ mini zbudowany jest z tłoczonych profili aluminiowych ze sztancowanymi otworami.  
W wyniku powyższych rozwiązań kraty KRISPOL charakteryzują się stabilną i bezawaryjną pracą oraz wysokim poziomem odporności na zniszczenie, wyrwanie, a tym samym włamanie.

Warto wiedzieć. Wyposażenie obiektu w kratę rolowaną pozwala na stałą i atrakcyjną, a jednocześnie w pełni bezpieczną ekspozycję oferowanych produktów.

BEZPIECZEŃSTWO
Podstawowym zabezpieczeniem przeciwko włamaniom stosowanym w kratach KRISPOL jest zamek ryglujący montowany w dolnej listwie pancerza od wewnętrznej strony. Uniemożliwia on osobom niepowołanym podniesienie z zewnątrz zaryglowanej kraty.
 Mikrowłącznik zamka stosowany w kratach z napędem elektrycznym. Dzięki niemu krata nie rozpocznie pracy, gdy zamek jest zamknięty. 
Hamulec bezpieczeństwa uniemożliwiający gwałtowne, niekontrolowane opadnięcie kraty.
Zabezpieczenie krawędziowe- optyczne lub pneumatyczne, stanowiące dodatkowe wyposażenie krat z napędem elektrycznym. Ich zastosowanie zabezpiecza przed zgnieceniem. Gdy zamykana krata natrafi na przeszkodę (np. zwykły karton) automatycznie zatrzymuje się, a następnie podnosi. 
Zabezpieczenie przed nawinięcie na wał- stosowane w kratach z napędem elektrycznym. Dzięki temu zabezpieczeniu następuje automatycznie zatrzymanie, gdy w kracie znajdzie się jakikolwiek niepożądany element.
Fotokomórki, stanowią dodatkowe wyposażenie krat. Ich zastosowanie zabezpiecza przed zgnieceniem. Krata podnosi się automatycznie, gdy w świetle fotokomórek pojawi się jakakolwiek przeszkoda.
W kratach aluminiowych stosuje się także wieszaki segmentowe blokujące, montowane na wale kraty. Blokują one pancerz zamkniętej kraty, uniemożliwiając jej
podniesienie z zewnątrz. 
KOMFORT  

Napędy elektryczne stosowane do krat rolowanych KRISPOL charakteryzują się:
- niezawodną mechaniką,
- mocnym silnikiem i inteligentnym sterowaniem,
- w pełni kompatybilną pracą systemów nadawczych i odbiorczych.

Klient, który wybiera KRISPOL nie musi męczyć się z otwieraniem czy zamykaniem kraty. Wszystko odbywa się bez problemu i wysiłku - w kratach montowane są sprawdzone silniki, których moc i budowa dostosowane są do wielkości i ciężaru. Klient ma do wyboru klika opcji sterowania kratami automatycznymi. Może je otwierać przy pomocy centrali sterującej, nadajnika (dwa lub czterokanałowego), klawiatury kodowej, przycisku klawiszowego lub wyłącznika klawiszowego. Istnieje możliwość zastosowania sterowania grupowego, które pozwala na jednoczesne otwieranie lub zamykanie kliku krat lub innych elementów wyposażenia budynku np. rolet niezależnie od ilości kanałów. 

Napędy elektryczne jak wszystkie produkty KRISPOL odpowiadają najnowszym przepisom

ESTETYKA
Pancerz stalowych krat rolowanych KRISPOL oferowany jest w kolorze ocynkowanej stali. Pancerz krat aluminiowych standardowo dostępny jest w kolorze anodowanego aluminium, a w przypadku krat R2AZ mini również w każdym z 210 kolorów palety RAL.
Obudowa stosowana w kratach aluminiowych zewnętrznych standardowo oferowana jest w kolorze białym i ciemnobrązowym. Istnieje możliwość zamówienia obudowy w każdym z 210 kolorów palety RAL.

 Do góry