Strona główna
Bramy garażowe
Bramy przemysłowe
Kraty
Rolety i moskitiery
Bramy wjazdowe
Promocje!!!
Automatyka
Cennik
Wycena
Firma
Kontakt
Wyprzedaż!!!
Sklep

 

 

 

 

 

 
 

Rolety i moskitiery

 
...................................................................................................................................................

 

   

    OD 2010 r. GWARANCJA  

   NA ROLETY ZEWNĘTRZNE

                    - 5 LAT

 

              
 

GALERIA

..................................................................................................................................................
         

 

Rolety KRISPOL produkowane są na "wymiar", czyli na indywidualne zamówienie Klienta. 

Elastyczne podejście producenta do wymagań na rynku daje w efekcie rolety znajdujące zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach:
- budynkach mieszkalnych 
- budynkach użyteczności publicznej
- salach konferencyjnych i projekcyjnych
- salonach sprzedaży i obiektach wystawienniczych

 Rolety zewnętrzne KRISPOL przeznaczone są dla wszystkich użytkowników ceniących jakoś, estetykę, komfort obsługi, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

 

ESTETYKA

Obudowa rolety zewnętrznej KRISPOL             w systemie aluminiowym dostępna jest            w sześciu standardowych kolorach: białym, brązowym, jasnobeżowym, srebrnym, ciemnobrązowym    i szarym. Istnieje możliwość zamówienia obudowy w każdym z 210 kolorów palety RAL.

Obudowa w systemie PCV standardowo dostępna jest w kolorze białym. Istnieje możliwość zamówienia obudowy                  w jednym         z ponad 30 kolorów okleiny oraz od strony zewnętrznej w każdym z 210 kolorów palety RAL.

    

 

Profile pancerza rolety zewnętrznej KRISPOL wykonane z aluminiowych blach giętych wypełnionych pianką poliuretanową, dostępne są w ponad 15 kolorach.

JAKOŚĆ

Obudowanie rolety zewnętrznej KRISPOL, składa sie ze skrzyni i prowadnic, dostępną jest w dwóch systemach: aluminiowym oraz PCV. 

Wyposażenie okna w rolety zewnętrzne gwarantuje znaczne oszczędności energii cieplnej w okresie zimowym oraz ochronę pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się w okresie letnim.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo oferowane przez firmę KRISPOL gwarantują:  
profil pancerza, wykonany z tłoczonego aluminium. Jego zastosowanie zwiększa odporność na działanie sił zewnętrznych. 
wzmocnienia dolnej listwy, Zastosowanie wzmocnienia stabilizuje pracę pancerza rolety oraz uniemożliwia wyrwanie pancerza z prowadnic.
maskownica prowadnicy, stosowana w roletach systemu obudowy aluminiowej. Zastosowanie maskownicy zwiększa wytrzymałość prowadnicy na działanie sił zewnętrznych oraz uniemożliwia jej odkręcenie.
prowadnica o przedłużonej komorze prowadzącej, szczególnie zalecana do rolet o dużych gabarytach, systemu obudowy aluminiowej. Zastosowanie prowadnicy stabilizuje prace pancerza rolety
zamek baskwilowy, montowany w dolnej lub środkowej listwie pancerza rolety systemu obudowy aluminiowej, obsługiwany obustronnie. Zastosowanie zamka uniemożliwia podniesienie rolety z zewnątrz.
rygiel ręczny, montowany w dolnej listwie pancerza rolety systemu obudowy aluminiowej. Zastosowanie rygla uniemożliwia podniesienie z zewnątrz zamkniętej rolety.
rygiel automatyczny, montowany w dolnej listwie niewymagający obsługi ręcznej. Zastosowanie rygla uniemożliwia podniesienie z zewnątrz zamkniętej rolety.
wieszak blokujący, stosowany w roletach z napędem elektrycznym oraz z przekładnią łańcuszkową, montowany na wale rolety. Wieszak blokuje pancerz zamkniętej rolety, uniemożliwiając podniesienie jej z zewnątrz.
zabezpieczenie grzebieniowe, montowane w skrzynce rolety systemu obudowy aluminiowej. Zastosowanie zabezpieczenia uniemożliwia podniesienie z zewnątrz zamkniętej rolety.
zabezpieczenie łukowe, montowane w skrzynce rolety; systemu obudowy aluminiowej. Zastosowanie zabezpieczenia uniemożliwia podniesienie z zewnątrz zamkniętej rolety.

Warto wiedzieć !
Marka to znak producenta towaru, chroniący przed naśladownictwem lub podrabianiem. Produkt markowy, to produkt posiadający dobrą jakość, gwarantowaną przez uznanego producenta.

KOMFORT

Komfort obsługi rolet zewnętrznych KRISPOL zapewniają ergonomiczne systemy sterowań:
- nawijarka taśmy / sznurka
- nawijarka taśmy / sznurka z korbą
- przekładnia łańcuszkowa
- przekładnia z kardanem
- sprężyna napędowa
- napęd elektryczny
Napędy elektryczne stosowane do rolet zewnętrznych KRISPOL mogą być sterowane manualnie (za pomocą przycisków klawiszowych) lub zdalnie (za pomocą jedno lub wielokanałowych nadajników umożliwiających sterowanie wieloma elementami wyposażenia obiektu). W obiektach wyposażonych w większą ilość rolet zewnętrznych można zastosować sterowanie grupowe. Na uwagę zasługuje sterowanie inteligentne, które w oparciu o programator czasowy oraz automatykę słoneczną, wiatrową i zmierzchniową zapewnia użytkownikom pełen komfort i wygodę obsługi. Elektryczne napędy roletowe, jak wszystkie produkty KRISPOL odpowiadają najnowszym przepisom bezpieczeństwa Unii Europejskiej i objęte są 24-miesięczną gwarancją. 

ROLETY z MOSKITIERAMI

Dodatkowym elementem podwyższającym komfort użytkowania Twojego mieszkania i biura jest, zabezpieczający przed insektami, system moskitier zwijanych. Siatka moskitiery wykonana jest z włókna szklanego - materiału doskonale przepuszczającego światło, a jednocześnie nie gnijącego i niepalnego. W roletach systemu obudowy aluminiowej wałek moskitiery instalowany jest w skrzynce roletowej, stanowiąc tym samym dodatkowy element wyposażenia rolety.

W roletach systemu obudowy PCV moskitiera, której obudowa wykonana jest z tłoczonego aluminium, stanowi niezależny, zintegrowany z roletą produkt.

 Do góry